09128117738 info@samanforg.com
امروز شنبه ۱ آبان ۱۴۰۰
شما اینجا هستید : صفحه اصلی  -> مقالات >
مقالات
مزایای فرفورژه
  مزایا ی فرفورژه : ۱-زیبا کردن آثار معماری ۲-استحکام زیاد  ۳-پایداری در برابر آفتاب و بارندگی ۴-مقرون به صرفه     
گل نرده چیست
اینک ایران به یکی از صادرکنندگان بزرگ محصولات فرفورژه و گل‌نرده تبدیل شده‌است بیشتر به دلیل تبحر چلنگران ایرانی و سابقه فعالیت دیرینه در این زمینه است. از قطعات فرفورژه در ساخت گل نرده استفاده میشود و بعضا وسایل تزینی مانند سر تخت های فلزی و جای گلدان و شمع دان نیز استفاده میشود .فرفورژه در ایران و ترکیه جایگاه خوبی دارد . فرفورژه چیست؟ فرفورژه به قطعات فلزی از نوع فلز 4 گوش به نام چهار سو که داخل کوره ها با حرارت 220 درجه گرم شده و به وسیله دست یا دستگاه های مخصوص به نام فر تغییر حالت داده شده و بدین طریق این میله های فلزی تبدیل به فرفورژه میشوند . البته بیشتر این فرم دادن ها به شکل دایره های بسار ریز متوالی مانند حلزون است .از این قطعات فرفورژه در ساخت فرفورژه گل دار نیز استفاده میشود .  
بررسی جایگزینی محصولات فرفورژه
    بررسی جایگزینی محصولات فرفورژمحصولاتی که فرفورژه جایگزین آنها می شود عبارتند از : ۱-نرده های فرفورژه به جای نرده استیل و سنگ های قلیانی ۲-درب های ماشین روی فرفورژه به جای کرکره برقی    
کاربرد فرفورژه
  فرفورژه در ساخت درب، پنجره، نرده، سقف کاذب، پارتیشن، حصار، حفاظ پنجره، نمای ساختمان، دکوراسیون داخلی کاربرد فراوان دارد، از این رو شرکت های طراحی داخلی برای تلفیق هنر فرفورژه در پروژه های خود دست به کار شدند و با ذوق هنری طرح های خود را در قالب فرفورژه پیاده سازی می کنند.    
دسترسی سریع
TEL: 09128117738
INFO@SAMANFORG.COM
insta:SAMANFORG
telegram:SAMANFORG
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به ثمن فرفورژه می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح